Náš přístup

Nabízíme efektivní design

a) Design reprezentativní

povýšení užitné hodnoty daných prostor, podpora Vašeho nebo firemního image, investice (zhodnocení nemovitosti), radost žít

 b) Design praktický

pokud potřebujete finančně nenáročnou variantu, najdeme řešení

„Na konkurenci musíte jít originalitou“

Soňa Hlaváčková tvrdí, že její práce předčí světové značky. Tedy určitě alespoň tu úroveň, která se dá nakoupit na pražské Pařížské ulici. Luxusní butiky v České republice totiž nabízí hezkou a kvalitní módu, ale nabídka zboží stejné značky v zahraničí je přeci jen větší a často i kvalitnější. Když si v Pařížské vyberete šaty za 80 000 korun, tak máte hezky zpracované a padnoucí oblečení. Cena ale obsahuje hlavně tu značku. Takových šatů je vyrobeno tisíc v každé velikosti nebo barvě. „Já šaty za 80 000 korun udělám ve stejné kvalitě a zákaznice má navíc jistotu, že jde o originál. Proto se ke mně klientky rády vrací. O tom je haute couture“, přibližuje situaci Soňa Hlaváčková, dnes je z ní jedna z nejlepších českých návrhářek. (zdroj: podnikatel.cz, rozhovor ze dne 9.8.2013)

Tento názor velmi výstižně zachycuje problematiku vybavení interiéru na míru

Bydlení NENÍ hra

Doma trávíme přibližně polovinu svého života. Aniž bychom si to uvědomovali, má na nás náš vlastní obytný prostor velmi silný formativní vliv. Pokud budete řešit úpravu stávajícího nebo nového bytu, pak s kým se půjdete poradit? S prodejcem nábytku? Anebo s odborníkem? Využít služby architekta není ani luxus, ani zbytečná manýra a nahlíženo čistě ekonomicky, jedná se o investici, která zvýší kvalitu vašeho bydlení a zhodnotí váš dům, byt nebo pracovní zázemí. Aby mohl být interiér kvalitní, je třeba respektovat dispoziční a ergonomické zásady, barevnou typologií, dále požadavky klienta, jeho povahové rysy, na což se mnohdy zapomíná. S tím Vám pomůžeme.

Kvalita = výhodná investice

Investujte do bydlení s rozvahou a věnujte čas a prostředky do kvalitního návrhu řešení a šetřete dobrým zadáním a v souvislostech.

„Když dva dělají totéž, není to totéž“

Pokud zjistíte, že produkt „na míru” je dražší než ostatní, zkuste si položit otázky: Cena je včetně montáže a dovozu? Je vyroben z kvalitních materiálů? Je jeho velikost přesně pro moji potřebu? Existuje v požadované barevné kombinaci? Jak dlohá bude asi jeho životnost? Bude někdo se mnou ochoten řešit připadnou poruchu? U nás máte jistotu použití kvalitních certifikovaných materiálů především evropských výrobců. Asijské výrobky a kopie nepouživáme. Reference našich spokojených zákazníků jsou tím nejlepším dokladem naší poctivé práce.

Každý ohlas zákazníka, je pro nás cenný a upřímně si ho vážíme.
Kvalita, kterou tvoříme dnes, je základem úspěchu v budoucnu!
Prodloužená záruka nábytku na 5 LET

Jeden partner - Vaše výhoda

Jako jeden partner Vám zajistíme služby od zpracování projektu, autorského dozoru, poradenství v průběhu realizace až po výrobu, dodání a nastěhování.

Vaše výhody:

  • šetříme vám čas i peníze
  • koordinace realizace je na nás
  • sjednocený styl interiéru
  • komunikace s jedním partnerem
  • záruka na celkové dílo

Osobní přístup

Stavební projekt mívá řadu úskalí, která se projevují až ve fázi realizace. Konzultací projektu předejdete zbytečným investicím a vícenákladům. V praxi se potkáváme se stále se opakující situací – stavba pokračuje a je třeba rozhodovat. V této situaci je pro Vás dobré mít někoho na své straně. Pro správná rozhodnutí je totiž dobré vědět, čím se máte řídit.

Nerozhodujeme za Vás – pomáháme Vám rozhodnout se správně.

Na rozdíl od globálních konkurentů vám můžeme nabídnout individuální přístup a plný časový servis.

Nestřílíme řešení projektů od boku. Ještě než vezmeme tužku do ruky, budeme se při pravidelných konzultacích zajímat o Vaši rodinu nebo firmu, její vizi, poslání i kulturu. Teprve poté, můžou vzniknou první skice a studie návrhů, pro Vaše nové obytné nebo firemní interiéry.

Nenecháme Vás v tom

Už jste zažili situaci, kdy jste zařizovali nábytkem z obchodních řetězců? Museli jste si pro to sami zajet, pokud to vlezlo do auta, pak to bylo třeba vynést (třeba i do patra), no a pak rozbalit a začít skládat. Pokud jste měli štěstí a dostali jste srozumitelný návod a kompletní spojovací kování, tak se Vám to možná i podařilo. Na menší věci si člověk vystačí sám a na objemnější je nutná asistence. Také je nutné vhodné nářadí apod. To vše uděláme za Vás.

Díky tomu můžete věnovat svůj čas věcem, které jsou pro vás opravdu podstatné.

Provádíme záruční i pozáruční servis

Poradíme Vám

Ruční výroba i moderní technologie

Skloubení poctivého řemesla s moderními stroji, které umožňují dělat efektivně a přesně. Pracujeme s tradičním přírodním masivem z našich lesů – jako je dub, buk, jasan apod., stejně tak jsme schopni nabídnout i cizokrajné dřeviny, jako je palisandr, eben, mahagon, teak, padouk atd.

Máme zkušenosti i se zpracováním kompozitních materiálů, jako jsou dekorativní lamináty, kamenné dýhy, sklo, kovy, kameny, „umělé kameny“ apod.