Nabídka a Služby

Usnadníme vám práci

Řešíme interiéry  metodou 360°. Cílem této metody je poskytnout klientovi kompletní služby při tvorbě efektivního interiérů, jak doma, tak i v práci. Jako jeden partner Vám zajistíme služby od zpracování projektu až po nastěhování.

Jednodušší plánování pro kvalitnější výsledek

Rozbor prostoru vašeho budoucího interiéru a zjištění vašich požadavků a přání je nezbytným předpokladem pro naše efektivní návrhy. Po zpracování barevných vizualizací s charakteristikou materiálů a barev společně projednáme nejvhodnější řešení. Díky tomuto celkovému projektu jsou respektovány stavební návaznosti a při realizaci nedochází k nežádoucím komplikacím.

V rámci potřeby můžeme nabídnout činnosti jako například stěhování, likvidace nebo dočasné uskladnění nábytku.

Podpora a inovace

U všech interiérů se snažíme dbát na logické a funkční řešení. Jsme názoru, že interiér se má přizpůsobit lidem a ne naopak. Proto upřednostňujeme kvalitní a moderní materiály, které mají z dlouhodobého hlediska užívání smysl. Nechápeme interiér jako spotřební zboží. Naší nabídku neustále rozšiřujeme, abychom Vám mohli dlouhodobě nabídnout ten nejlepší možný servis.

Servis

Díky ucelené nabídce služeb pod naším zastřešením ručíme za celkové dílo v příslušných záručních lhůtách. Na vybraný nábytek poskytujeme záruku 5 LET. Záruční i pozáruční servis provádíme výhradně na námi dodané výrobky a služby.

Značky a partneři

V naší nabídce kromě vlastního nábytku najdete také kompletní řady produktů a doplňků, které dotváří prostor a zvyšují užitnou hodnotu interiéru. Společně s našimi partnery jsme dodavatelem celkového výsledku, čímž je harmonický celek.